Підключення...

Про ANMA

Ми гарантуємо

Виходячі за межі стандартів, надаючи не лише високоякісні послуги з електромонтажу, але й гарантуючи повну задоволеність клієнтів через ретельний підбір індивідуальних рішень, Ми гарантуємо надійність у виконанні робіт та неперевершену якість обслуговування, що робить нашу компанію надійним партнером у сфері електромонтажних послуг.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його унікальні потреби та вимоги, щоб забезпечити оптимальне рішення для кожного проекту.

СПІВПРАЦЯ ЗА ДОГОВОРОМ

Надаємо послуги електромонтажу за чіткими і прозорими умовами договору, забезпечуючи надійність і взаємодовіру між нами та клієнтом.

ШИРОКИЙ СПЕКТР РОБІТ

ANMAelectric надає повний спектр послуг у сфері електромонтажу, що включає в себе як стандартні роботи, так і індивідуальні проекти різної складності.

Швидкий результа

Наша електромонтажна компанія гордиться швидким та своєчасним виконанням робіт, забезпечуючи високу якість обслуговування для задоволення потреб наших клієнтів.

Налагодження обладнання

ANMAelectric здійснює професійне настроювання електрообладнання та контролерів, гарантуючи оптимальну роботу

Пошук несправностей

Швидко та професійно виявляємо та усуваємо несправності в електромережі, забезпечуючи оперативне виконання робіт для вашої електромонтажної потреби

Про нас

ANMA-electric - молода компанія, що об'єднує досвідчених професіоналів в сфері електромонтажу. Прагнемо створити кращу пропозицію по електромонтажним роботам, зберігаючи баланс між ціною і якістю, виправдовуємо довіру наших замовників. Працюємо в Києві, Київській області та в Україні загалом. Роботи проводяться з використанням професійного устаткування і якісних матеріалів.

Електромонтаж

В напрямки нашої діяльності входить повний комплекс електромонтажних робіт з нуля, а також монтаж електрообладнання будь-якої складності.

Команда експертів

Насамперед інженери нашої компанії складають схему електропроводки з урахуванням всіх необхідних побажань господарів та індивідуальних особливостей планування житла.

LogoДосвід роботи зі спеціальності понад 15 років

LogoЗнання та дотримання нормативної документації при монтажі

LogoПрацюємо лише професійним інструментом

LogoАсортимент інструменту дозволяє виконувати всі поставлені технічні завдання

LogoІндивідуальний підхід до кожного проекту

LogoПунктуальність, виконання робіт у обумовлені терміни

LogoКомплексний підхід до роботи: складання проекту, рекомендації, підбір та закупівля матеріалів, монтаж під ключ

LogoНадання повного фінансового звіту із закупівель

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Кілька разів зверталися до компанії ANMA-еlectric та завжди були задоволені результатом роботи. Перший раз був монтаж навісних панелей в офісній будівлі, потім монтаж вуличного освітлення. Майстри впоралися у вказаний термін і все було зроблено на найвищому рівні.

Замовляла розведення всієї проводки у новій квартирі та встановлення двозонного лічильника. Із поставленим завданням впоралися на ура. Все виконано згідно з правилами і в обумовлений термін. Приємно мати справу із професіоналами

Робила капітальний ремонт квартири. Хлопці багато роботи зробили. Від перенесення лічильника до квартири, до всієї проводки, у зв'язку з монтажем натяжних стель розводили під точкові світильники. Переносили розетки та інше.

45

Проекти комерція щорічно

2

Нагороди

92
%

Позитивний відгук

2475

ЩАСЛИВІ КЛІЄНТИ